Sakin bir yaşam ortamı ...

İzmir ili Dikili ilçesi Çandarlı Bakırçay havzası Aşağıbük mevkiinde 846 dönüm alan içinde yerleşik olan Tatil köyümüz, 5 adada toplam 178.032 m2-lik alanda kurulu 739 konutluk (40-60-80-120-160 m2-lik) ve 800 adet arsadan oluşan, küçük belde belediyesi büyüklüğünde bir kooperatiftir. Yaz sezonu içerisinde nüfus yoğunluğu beş bini aşmaktadır.

Kooperatifimiz İzmir'e 95 km., Dikili'ye 34 km., Bergama ve Aliağa'ya 36 km., Çandarlı'ya 14 km., Çandarlı - Dikili karayoluna 4,5 km., İzmir-Çanakkale karayoluna 7 km. ulaşım mesafesindedir.

Komşularımız, Olgu yapı kooperatifi, Asnur sahil sitesi, Ayyıldız sitesi ve Gölcük siteleridir.

Ve yaşamı kolaylaştıran olanaklar ..

Deniz ve Güneş' in tadını çıkarmak için 600 Metre uzunluğundaki tabii kum plajı ve bu plaj üzerinde iki adet beachbar bulunmaktadır. Sahilde bir adet 25 metre uzunluğunda iskele ile birlikte iki adet emniyet ve hizmet amaçlı duba, acil durumlarda kullanılmak üzere sürat teknesi mevcuttur. İhtiyaç ve sosyal gereksinimler için, market, restaurant, kır kahvesi, disko, internet cafe, 5 adet dükkan, sosyal tesisler, spor tesisleri, arıtma, içme suyu depo ve kuyuları, sulama suyu depo ve kuyuları ile hizmet verilmektedir.